PIesakies ekskursijai Alus Brūzī

 Izzini alus tapšanas procesu un izbaudi vairāku veidu alus uz vietas

EKskursijaS un degustācijas

Esiet laipni aicināti apmeklēt mūsu ražotni netālu no Dagdas, Krāslavas novadā!

Piedāvājam apskatīt alus ražotni aldara pavadībā un izzināt alus tapšanas procesu.

Piedāvājam degustācijas grupām no 10 cilvēkiem. Runājam latviešu, krievu un angļu valodās. 

Iespēja uz vietas izbaudīt vairāku veidu alu. Degustācijas laikā ir iespēja uzdot un saņemt atbildes par interesējošajiem jautājumiem.

Maksa vienai personai 10 EUR, lielām grupām atlaides. Degustācijas laikā piedāvājam arī alum pieskaņotas uzkodas. Ir pieejami bezalkoholiski dzērieni.

Viesus uzņemam no maija līdz oktobrim iepriekš piesakoties un rezervējot laiku. Izmantojiet pieteikuma formu zemāk, lai sazinātos ar mums.

Pieteikt apmeklējumu

ALUS Tapšanas procesa izzināšana

Alus iegāde uz vietas

Ekskursijas laikā ražotnē darbojas veikaliņš. Visu Brūzis Murza produkciju ir iespējams iegādāties līdzi ņemšanai par īpašām ražotāja cenām.

Iespējams bezkontakta norēķins ar bankas karti vai viedtālruni.

IESAKĀM APSKATĪT APKĀRTNĒ

ANDRUPENES LAUKU SĒTA un PURVA TAKA (12 min)

Muzeja "Andrupenes lauku sēta" apmeklētāji nokļūst 20.gadsimta sākuma Latgales laukos, kur var apskatīt simtgadīgu lauku māju, klēti, melno pirti, smēdi, riju, kūti (pārveidota par virtuvi), podnieku darbnīcu ar cepli,  skalu grozu darbnīcu, kā arī dažādus darbarīkus un sadzīves priekšmetus.

Muzejs darbojas jau kopš 2000.gada 23.jūnija. Tas ir uzbūvēts Andrupenes ciema augstākajā uzkalnā. Katrā ēkā ir savākti un eksponēti šīm ēkām raksturīgi sadzīves priekšmeti un darbarīki. Kopš muzeja darbības sākuma jau pagājuši vairāki gadi un muzejs kļuva par nozīmīgu Krāslavas novada un Latgales reģiona līmeņa tūrisma galamērķi, kā arī muzejs "Andrupenes lauku sēta" ir atpazīstams ārzemēs.

Rāznas nacionālā parka purvu krāšņumu un to dabas daudzveidību vislabāk iepazīt Andrupenes purvā, kur ierīkota dabas taka. Takas sākums no muzeja "Andrupenes lauku sēta" teritorijas.

Andrupenes lauku sētā notiek Lielā podnieku cepļa kurināšana, atvēršana un māla trauku izņemšana.

Iepriekš piesakoties, ir iespēja:

  • nogaršot īpašos Latgales kulinārā mantojuma „brīnumus” – uz vietas gatavoto maizi ar sviestu, kļockas, kuģeli, guļbešņīkus, pancaku ar cymusu, asuškas, sieru, zāļu tēju;
  • doties ekskursijā pa muzeju gida pavadībā;
  • pieteikt zāli semināram, svinībām vai kāzu organizēšanai.

JAUNDOMES MUIŽA UN DABAS TAKA (16 min)

19.gs. sākumā celtā Jaundomes muiža atrodas Rāznas nacionālā parka teritorijā, Ezernieku pagasta Jaundomē. Restaurētajā akmens sienu klēts ēkā ir izveidots Jaundomes muižas vides izglītības centrs un ekspozīcijas zāle.

Jaundomes Vides izglītības centrā iespējams apskatīt vienu no lielākajām saldūdens zivju mulāžu kolekcijām Latvijā un iepazīties ar ūdensputnu daudzveidību Latgalē, kā arī apskatīt citus eksponātus, kas saistīti ar makšķerēšanas un medību lomu cilvēka dzīvē.

Iespēja apmeklēt Jaundomes muižas teritoriju un  dabas taku, kurā var iepazīties ar aizraujošām muižas laiku vēstures liecībām un izbaudīt Latgales dabas daudzveidību. Jaundomes dabas taka ved līdz Ežezeram - salām bagātākajam ezeram Baltijā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.