Realizētie projekti

Ar Vietējās rīcības grupas "Krāslavas rajona partnerība" un Lauku atbalsta dienesta atbalstu ir realizēti vairāki projekti, lai Krāslavas novada Andrupenes pagastā izveidotu un attīstītu alus darītavu Brūzis Murza.


Amatalus ražotne jeb mikro brūzis ir maza, neatkarīga alus darītava, kura ražo nelielu daudzumu alus, kas pasaulē pazīstams kā craft beer. Amatalus ražošanā uzsvars tiek likts uz entuziasmu, kvalitatīvām izejvielām, jaunām garšām un daudzveidīgām alus brūvēšanas metodēm.

Projekta ietvaros tika iegādāta 500 litru alus brūvēšanas sistēma, kas ietver sevī iesala dzirnavas, alus vārāmo katlu komplektu un fermentācijas tvertnes. 

Alus brūzis “Murza” uzsāka ražošanu 2021.gada pavasarī. Sortimentā pieejami vairāki eila tipa alus veidi.

Projekta mērķis ir jauna tirdzniecības veida ieviešana - lejamā alus izbraukuma tirdzniecība pasākumos, kā arī zīmola "Brūzis Murza" popularizēšana sociālo tīklu platformās, veidojot kvalitatīvu vizuālo saturu.

Projekta mērķis ir alus darītavas "Brūzis Murza" darba ražības un konkurētspējas paaugstināšana, paaugstinot gatavās produkcijas iepakošanas un etiķēšanas ātrumu, iegādājoties attiecīgo aprīkojumu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.